Ruční výroba dřev na stolní tenis VODAK dřeva www.vodak-dreva.cz Český výrobek

Combi OFF-/ALL

Kliknutím otevřete větší obrázek

Popis dřeva:

Dřevo je vhodné pro hru s plastovými míčky.
VODAK Combi OFF-/ALL je citlivé dřevo, vhodné na přesnou technickou topspinovou hru u stolu, v kombinaci s materiálovou hrou (tráva, anti), ale i na všestrannou hru s all nebo def softy, založené na velkých rotacích.

Strana OFF- má vrchní dýhu z limby, která je středně tvrdá a elastická. Tato dýha výborně podporuje topspin, dodává dřevu vynikající cit, příjemný katapult a kontrolu.

Strana ALL velmi dobře tlumí nárazy míčku, je vhodná na hru trávou nebo antispinem u stolu nebo obranou hru ve střední zóně. Jelikož je tato strana čepele velmi pomalá a má vysoký tlumící efekt, je hra s materiálem, ale i s all nebo def softy vysoce jistá a kontrolovatelná a pro soupeře tím pádem velmi nepříjemná.


Dřevo VODAK Combi OFF-/ALL je standardně vyráběno s čepelí 157 x 156 mm. Při požadavku zákazníka o jinou velikost čepele, si může vybrat z těchto rozměrů:

162 x 156 mm
157 x 156 mm
157 x 152 mm
157 x 150 mm
nebo velikost a tvar podle vlastního návrhu-viz.Zakázková výroba. Při změně čepele je nutno počítat s odlišnou hmotností a mírně odlišnými vlastnostmi.
Dřevo je zalakováno a je připraveno pro okamžité nalepení potahů.


Parametry dřeva:

Druh: COMBI
Kat: OFF-/COMBI/ALL
Rychlost: Fh87/Bh81 (kontrola Fh 97 / Bh 99)
Hmotnost: cca 62g
Vrstvy: 5
Celková tloušťka čepele: 8,3 mm
Čepel: 157 x 156 mm
Držadlo: rovné, konkávní, anatomické

Cena: 2040,-