Ruční výroba dřev na stolní tenis VODAK dřeva www.vodak-dreva.cz Český výrobek

Diolen Speed Off+

Kliknutím otevřete větší obrázek

Popis dřeva:

Dřevo je vhodné pro hru s plastovými míčky.
VODAK Diolen Speed Off+ je tuhé 7-vrstvé ofensivní dřevo se dvěma vrstvami Diolen- aramidu. Dřevo je určeno pro agresivní útočnou hru se zaměřením na silový topspin (tzv. powertopspin) a drajv. Při úderech, kde není vyvíjen vlastní silový tlak hráče jako servis, blok nebo pink, se dřevo chová klidně a přesně.
Stejně jako u ostatních dřev s vrstvou Diolenu (Diolen Off, Diolen Spin Off-, Diolen Control All+) má i Diolen Speed naprosto vynikající cit, kontrolu a podporu rotace.
Pečlivě vybrané dýhy použité na výrobu dřeva byly vystaveny mikrovlnám-pláty dýh se tak zhutní, ovšem aniž by přišly o svoji elasticitu (pružnost).
Vrchní dýha ze dřeva Padouk je elastická, relativně tuhá, ale zárověn nepříliš tvrdá a spolu s vrstvou Diolenu dává dřevu mírně měkčí odraz. Díky tomuto složení a použité technologii dřevo umožňuje přesný kontrolovaný blok ale zároveň nekompromisní rychlé údery.
Dřevo má při své vyšší rychlosti velmi dobrý spinový potenciál. Prudké i technické topspiny jdou zahrát velmi pohodlně a s velkou přesností.
Střed z Kiri zaručuje dřevu dobré tempo a důraz, sedmivrstvá kostrukce zase perfektní stabilitu dřeva a přesnost v agrasivních úderech.
Vrstva Diolenu výrazně zvětšuje hrací zónu tzv. sweet spot a zaručuje maximální podporu rotace jaká je jen možná u Off+ dřeva.
Složení: Padouk – Diolen – Koto – Kiri – Koto – Diolen - Padouk
Dřevo je zalakováno a je připraveno pro okamžité nalepení potahů.
GARANTUJI UVEDENOU HMOTNOST max + 2g

Recenzi na toto dřevo si můžete přečíst zde


Parametry dřeva:

Druh: DŘEVO-DIOLEN
Kat: OFF+
Rychlost: 96 (kontrola 96)
Hmotnost: 90g
Vrstvy: 5 + 2 diolen
Celková tloušťka čepele: 7,3 mm
Čepel: 157 x 150 mm
Držadlo: rovné, konkávní, anatomické

Cena: 2290,-