Ruční výroba dřev na stolní tenis VODAK dřeva www.vodak-dreva.cz Český výrobek

Kentaur OFF-

Kliknutím otevřete větší obrázek

Popis dřeva:

Dřevo je vhodné pro hru s plastovými míčky.
VODAK Kentaur OFF- je citlivé 7-vrstvé velmi univerzální dřevo. Podle použitých potahů dokáže doslova „měnit“ své vlastnosti. Kentaur je určen jak pro univerzální hráče, tak i pro ryze topspinové útočníky nebo pro obranáře preferující moderní obrannou hru s trávou, anti nebo sendvičem.

Při použití měkčích potahů dřevo jakoby zmírní své základní tempo a poskytne hráči vynikající kontrolu, při dostačující rychlosti v útočných úderech. Dají se zahrát krátké stopbloky i velmi rotované údery a servisy. S rychlejšími měkčími potahy je topspinová hra vyloženě jednoduchá a přesná. S trávou nebo anti se hrají bloky nebo zasekávané údery snadno a jednoduše. Dřevo umožňuje hrát i klasickou obranu dále od stolu.
S tvrdými a sředně tvrdými potahy se dobře hrají tvrdé umístěné topspiny nebo drajvy, a to i nad stolem. Kentaur podporuje v co největší míře rotaci potahů nové generace.

Střední a vrchní dýhy z Mahagonu dodávají dřevu VODAK Kentaur nejen úžasné herní vlastnosti, ale také velmi atraktivní design.
Dřevo je zalakováno a je připraveno pro okamžité nalepení potahů.
GARANTUJI UVEDENOU HMOTNOST max + 2g

Recenzi na toto dřevo si můžete přečíst zde


Parametry dřeva:

Druh: CELODŘEVO
Kat: OFF-
Rychlost: 87 (kontrola 97)
Hmotnost: 85g
Vrstvy: 7
Celková tloušťka čepele: 6,1 mm
Čepel: 157 x 150 mm
Držadlo: rovné, konkávní, anatomické

Cena: 1990,-