Ruční výroba dřev na stolní tenis VODAK dřeva www.vodak-dreva.cz Český výrobek

Taranis OFF

Kliknutím otevřete větší obrázek

Popis dřeva:

Dřevo je vhodné pro hru s plastovými míčky.
Dřevo Taranis Off používá extraligový hráč a bývalý reprezentant Marek Klásek.
VODAK Taranis Off je tuhé ofensivní dřevo s dvěma vrstvami karbonu a velkým soft-feelem, ne příliš obvyklým pro ofensivní karbonová dřeva. Dřevo Taranis dělá vyšší oblouček, a proto s tímto dřevem budou spokojeni především topspinovvý útočníci spoléhající na přesnost, rychlost a rotaci svých úderů i servisů. Dřevo je vhodné pro jakýkoliv ofensivní styl hry, s razantními koncovými údery. Díky příjemnému soft-feelu se dřevo i při své rychlosti ovládá velmi snadno a s velkou kontrolou.
U technických úderů (čop, blok, servis, příjem) se Taranis chová klidně a tzv. "nekope", ale zárověň velmi zrychluje při úderech hraných agresivněji.
Taranis nabízí také velké možnosti i ve hře s trávou nebo sendvičem. Rychlejší aktivní hra s trávou je pro soupeře velmi nepříjemná a těžce předvídatelná. Po útoku a bloku trávou nebo sendvičem míček odskakuje velmi nízko od stolu a soupeři se tak dost znesnadňuje další útok.
Střed tvoří silnější dýha z Kiri, vrchní dýhy jsou ze dřeva Ayous a ve spojení s karbonem uloženým hned pod nimi zaručují velmi nadstandardní cit a kontrolu při vysoké rychlosti. Vrstvy karbonu také dávají dřevu stabilitu, a tím i tuhost a přesnost v útočných úderech. Se dřevem Taranis Off se hraje velmi příjemně a snadno se ovládá.
Dřevo je zalakováno a je připraveno pro okamžité nalepení potahů.
GARANTUJI UVEDENOU HMOTNOST max + 2g

Recenzi na toto dřevo si můžete přečíst zde


Parametry dřeva:

Druh: DŘEVO - CARBON
Kat: OFF
Rychlost: 93 (kontrola 96)
Hmotnost: 83g
Vrstvy: 3 + 2 carbon
Celková tloušťka čepele: 7,2 mm
Čepel: 157 x 150 mm
Držadlo: rovné, konkávní, anatomické

Cena: 2050,-