Ruční výroba dřev na stolní tenis VODAK dřeva www.vodak-dreva.cz Český výrobek

O Firmě, o dřevech, technologie

O Firmě

Firma Stolařství Vodák Jiří se zabývá ruční výrobou dřev již 8 let, po dobu 6-ti let nabízí na stolně tenisovém trhu balsová a balso-carbonová dřeva. Tato dřeva se stala oblíbenými u mnoho hráčů všech výkonnostních kategorií.
 

O dřevech

Představujeme Vám zcela nové dřeva firmy VODAK: celodřeva, celodřeva-kombi, dřevo-carbony, diolen-dřeva atd. Dřeva byla vyvíjena po dobu 5-6 let. Všechna dřeva jsou založena a vyráběna na konceptu co nejlepšího citu pro míček. S výborným citem pro míček je úzce spojena také vynikající kontrola. Při vývoji bylo také hlavním cílem dosažení co největší podpory rotace potahů nové generace. Všechna dřeva jsou vhodná pro hru s plastovým míčkem.
Dřeva značka VODAK si za velmi krátkou dobu našla mnoho spokojených zákazníků ve všech výkonostních skupinách Např. Česká a Slovenská extraliga a liga mužů a žen, Česká reprezentace stolního tenisu vozíčkářů, Německá liga, soutěže v USA, německé, rakouské, francouské a švýcarské soutěže, divize, kraj, okres, začínající děti, postižení, senioři atd.
Některá dřeva testovali například hráči:Josef Šimončík, Dana Hadačová, Karolína Mynářová, Jiří Suchánek
Dřeva značky VODAK používají například hráči: Tomáš Havlík, Michal Bardoň, Petr Svatoš aj.
Dřeva jsou zalakována a jsou připravena pro okamžité nalepení potahů. Po výměně několika (cca 6-8) potahů je třeba dřevo znova ošetřit jemným zalakováním, aby se předešlo poškození vrchní dýhy. K takovému poškození jsou náchylné především měkké a středně tvrdé dýhy jako jsou Hinoki, Padouk, Samba, Ayous, Limba.

GARANTUJI UVEDENOU HMOTNOST  max + 2g
U balsových a balsa-carbonových dřev nelze hmotnost garantovat v plném rozsahu. Rozdíly hmotnosti mohou být větší, nikdy však vyšší jako +2g nad uvedenou hmotnost.

 

Technologie

Pečlivý osobní výběr dýh u dodavatele a další výběr dýh při vlastní výrobě, výroba držadel, celkové zkompletování, broušení a jemné zalakování dřeva je prováděno výhradně v naší firmě Stolařství Vodák, tím je zaručno originální složení a precizní provedení.

Vrchní dýhy nejsou sesazovány, tzn. že nejsou napojovány, jak je běžným zvykem u jiných výrobců. Je použit celistvý plát dýhy tak, jak jej stvořila sama příroda. Všechna dřeva zn. VODAK jsou vyrobena ručně a z přírodních materiálů (výjimkou jsou vrstvy karbonu a diolenu) bez barvení nebo moření, tudíž je zachován atraktivní, čistě přírodní design dřev.

Naše nabídka obsahuje dřeva všech kategorií, druhů, tvrdostí, a rychlostí. Naprosto každý hráč si vybere dřevo, které mu bude nejvíce vyhovovat, ať je to profesionál, pokročilý hráč nebo začátečník.