O firmě

Vítejte na stránkách firmy VODAK.

Klasickou ruční výrobou dřev se firma VODAK zabívá od roku 2006, je to tedy již 13 let.

Na této dlouhé cestě byly zbírány zkušenosti s vývíjením, výrobou a zpracování dřev.

Na základě těchto dlouholetých zkušeností jsou vyráběna dřeva té nejvyšší kvality.

 

O dřevech

Dřeva zn. VODAK jsou známa především precizním zpacováním a perfektními herními vlastnostmi.

Svou kvalitou a vlastnostmi přesvědčila dřeva Vodak už nejednoho profesionálního hráče.

Všechna dřeva byla a jsou vyvíjena a vyráběna na konceptu co nejlepšího citu pro míček. S výborným citem pro míček je úzce spojena především vynikající kontrola. Při vývoji bylo také hlavním cílem dosažení co největší možné podpory rotace. Všechna dřeva jsou proto velmi vhodná pro hru s plastovým míčkem kde právě řeší problém udělení co největší rotace.
Dřeva značka
VODAK si za velmi krátkou dobu našla mnoho spokojených zákazníků ve všech výkonostních skupinách a také mnoha státech nejen v Evropě.

Např. Česká a Slovenská extraliga a liga mužů a žen, Česká 1. až 3. liga mužů a žen, Česká reprezentace stolního tenisu vozíčkářů, Německé a Polské ligy, soutěže v USA, české, německé, rakouské, francouské a švýcarské soutěže, divize, kraj, okres, začínající děti, postižení, senioři atd.
Některá dřeva testovali nebo s nimi hrají (případně se podíleli na jejich vývoji) hráči: Miroslav Hořejší (bývalí reprezentant,Německá liga/Polská Superliga), Tomáš Havlík (extraliga), Marek Čihák (extraliga), Marek Klásek (bývalí reprezentant, extraliga), Josef Šimončík (bývalí reprezentant, extraliga), Dana Hadačová (reprezentace), Karolína Mynářová (reprezentace), Jiří Suchánek (reprezentace vozíčkářů) atd.
Dřeva značky
VODAK používají (používali) například hráči:

Miroslav Hořejší (M. Hořejší Off EnTEch)

Tomáš Havlík (Havlík RC Off, Prometheus Combi Off/Off-)

Michal Bardoň (Rebel Carbon Off, Rebel Off)

Marek Čihák (Taranis Off)

Marek Klásek (Taranis Off)


GARANTUJI UVEDENOU HMOTNOST  max + 2g
U balsových a balsa-carbonových dřev nelze hmotnost garantovat v plném rozsahu. Rozdíly hmotnosti mohou být větší, nikdy však vyšší jako +2g nad uvedenou hmotnost.